Zobacz atrakcje w okolicy:
Baszta Łabędź Gdańsk Targ RybnyKładka zwodzona na Ołowiankę GdańskMost Chlebowy - "Most Miłości" GdańskGdańska Aleja Włazów Gdańsk OłowiankaDwór Cechu Młynarzy GdańskSkwer Jana Heweliusza w Gdańsku: Mural Mapa nieba północnego, Fontanna, Zegar Słoneczny GdańskPomnik Obrońców Poczty Polskiej GdańskMuzeum II Wojny Światowej GdańskGóra Gradowa GdańskDźwig kratownicowy z 1937 roku - Stocznia Cesarska GdańskPomnik Poległych Stoczniowców w 1970 r. GdańskRzeźby Wychodzące z Morza GdańskEuropejskie Centrum Solidarności GdańskSala BHP w Stoczni GdańskPark Jaśkowej Doliny Gdańsk WrzeszczAmber Expo Gdańsk LetnicaStadion Arena Gdańsk LetnicaLatarnia Morska w Gdańsku Porcie PółnocnymLasy Oliwskie Gdańsk OliwaPlaża Gdańsk WesterplatteVilla Sedan - Destigo Hotels - Sopot
W Polsce znajdziesz szeroki wybór noclegów dopasowanych do różnych potrzeb. Od przytulnych kwater prywatnych i agroturystyk na łonie natury, przez komfortowe apartamenty w sercu miasta, po luksusowe hotele ze SPA idealne na relaks. Na rodzinny wypoczynek sprawdzą się rancha czy domki letniskowe, a dla tych, którzy cenią sobie wyjątkowe doświadczenia, dostępne są stylowe dworki i pałace. Bez względu na to, czy planujesz wakacje, weekendowy wypad, czy dłuższy urlop, dostępna jest szeroka baza!
Villa Sedan - Destigo Hotels
Sopot ul. Generała Kazimierza Pułaskiego 18-20 hotele
Liczba pokoi
26
WiFi
Parking
Akceptacja zwierząt
Pokoje dla singli
Rozmawiamy
8.7/10
26
Elegancki hotel Villa Sedan - Destigo Hotels położony jest w centrum Sopotu, zaledwie 400 metrów od słynnego molo i 70 metrów od popularnego „Monciaka”. Dworzec kolejowy i sąsiadujący z nim kompleks Sopot Centrum oddalone są o 550 metrów.
Ten butikowy obiekt o długiej historii, jest idealnym miejscem dla Gości szukających relaksu, rozrywki, jak również tych, którzy chcą skorzystać z atrakcji kulturalnych. Oferuje on eleganckie wnętrza i pokoje z bezpłatnym Wi-Fi.
Wszystkie pokoje w hotelu Villa Sedan - Destigo Hotels są stylowo urządzone i mają drewniane podłogi. W każdym z nich znajduje się telewizor z dostępem do kanałów satelitarnych oraz łazienka. W niektórych pokojach znajduje się część wypoczynkowa oraz wanna.
Codziennie rano na miejscu serwowane jest urozmaicone śniadanie w formie bufetu.
W całodobowej recepcji można wypożyczyć samochód oraz zamówić usługi pralni. Goście mogą korzystać z sejfu i przechowalni bagażu.
Doba hotelowa od godziny 15:00 do 11:00.
Podczas zameldowania należy okazać kartę kredytową, której użyto do dokonania rezerwacji w ramach oferty bezzwrotnej. Jeśli okazanie karty nie jest możliwe, Goście proszeni są o kontakt z personelem obiektu przed przyjazdem.W momencie zameldowania wymagane jest okazanie ważnego dowodu tożsamości ze zdjęciem oraz karty kredytowej. Życzenia specjalne zostaną zrealizowane w zależności od dostępności, a ich realizacja może podlegać dodatkowej opłacie.
Pokój Dwuosobowy typu Deluxe. Jest to przestronny, klimatyzowany pokój z częścią wypoczynkową. Znajduje się w nim łazienka z wanną lub prysznicem, sejf, lodówka oraz zestaw do parzenia kawy i herbaty. Pokój Dwuosobowy - 3 osobowy. Powierzchnia pokoju ok.: 18 mkw. ;
Pokój dwuosobowy typu Standard. Ten klimatyzowany pokój wyposażony jest w telewizor z dostępem do kanałów satelitarnych i dysponuje łazienką z bezpłatnym zestawem kosmetyków. Dla Gości przygotowano bezpłatną wodę mineralną oraz czajnik elektryczny i herbatę. Pokój Dwuosobowy - 2 osobowy. Powierzchnia pokoju ok.: 13 mkw. ;
Pokój rodzinny. Ten klimatyzowany pokój rodzinny wyposażony jest w telewizor z płaskim ekranem i dostępem do kanałów kablowych. Obejmuje on łazienkę oraz jadalnię na świeżym powietrzu. W opcji zakwaterowania znajdują się 2 łóżka. Rodzinny - 3 osobowy. Powierzchnia pokoju ok.: 30 mkw. ;
Pokój dwuosobowy typu Standard. Ten klimatyzowany pokój dwuosobowy wyposażony jest w telewizor z płaskim ekranem i dostępem do kanałów kablowych. Obejmuje on łazienkę oraz jadalnię na świeżym powietrzu. W opcji zakwaterowania znajdują się 2 łóżka. Pokój Dwuosobowy - 3 osobowy. Powierzchnia pokoju ok.: 13 mkw. ;
Pokój Dwuosobowy typu Economy. Ten klimatyzowany pokój dwuosobowy z prywatną łazienką i jadalnią na świeżym powietrzu wyposażony jest w telewizor z płaskim ekranem i dostępem do kanałów kablowych. Do dyspozycji gości jest 1 łóżko. Pokój Dwuosobowy - 2 osobowy. Powierzchnia pokoju ok.: 12 mkw.
monitoring wokół obiektu
owocedodatkowo płatne
Używane są chemiczne środki czystości, które skutecznie zapobiegają rozprzestrzenianiu się koronawirusa
ogrzewanie
Ekrany lub inne przegrody odgradzające personel od gości zainstalowano w odpowiednich miejscach
system alarmowy
posiłki dla dziecidodatkowo płatne
sejf
gaśnice
Bezdotykowe zameldowanie/wymeldowanie
W miejscach zakwaterowania gości oraz ważnych częściach wspólnych znajdują się środki do dezynfekcji rąk
parking
bezpłatne Wi-Fi
czujnik dymu
dostęp do Internetu
całodobowa recepcja
Wi-Fi
prywatny parking
Goście mają możliwość rezygnacji z usługi sprzątania ich zakwaterowania podczas pobytu
plaża
przechowalnia bagażu
Pościel, ręczniki itp. prane są zgodnie z wytycznymi władz lokalnych
monitoring w pomieszczeniach ogólnodostępnych
klimatyzacja
Usługa sprzątania obiektu wykonywana jest przez profesjonalną firmę sprzątającą
parking na miejscu
Zasady dystansu społecznego są przestrzegane
dostęp za pomocą karty
Apteczki pierwszej pomocy są dostępne
całkowity zakaz palenia
faks / kserododatkowo płatne
indywidualne zameldowanie / wymeldowanie
lokalizacja przy samej plaży
pralniadodatkowo płatne
Płatności bezgotówkowe są możliwe
obsługa pokoju
Po zakończeniu sprzątania pokoje są zabezpieczane do czasu przybycia gości
zwierzęta domowe są akceptowane
zaplecze bankietowe / konferencyjnedodatkowo płatne
transfer
Personel przestrzega środków bezpieczeństwa określonych przez władze lokalne
pokoje dla niepalących
wino / szampandodatkowo płatne
Przedmioty używane przez wiele osób, np. wydrukowane karty menu, czasopisma, długopisy czy gazety zostały usunięte
bar
ekspresowe zameldowanie / wymeldowanie
W miejscach wspólnego spożywania posiłków stoliki ustawiono w odległości pozwalającej na zachowanie dystansu społecznego
centrum biznesowedodatkowo płatne
transfer (dodatkowa opłata)
Wi-Fi dostępne w całym obiekcie
bufet z potrawami dla dzieci
codzienne sprzątanie
Możliwe wystawienie faktury
Pokoje są dezynfekowane między pobytami
Wszystkie naczynia i sztućce są poddawane dezynfekcji
śniadanie w pokoju
pokoje rodzinne











