Zobacz atrakcje w okolicy:
Pomnik Turystki w KołobrzeguPlac Ratuszowy w KołobrzeguBaszta Lontowa w KołobrzeguMałe Molo na plaży wschodniej w KołobrzeguPlaża Wschodnia w KołobrzeguEkopark Wschodni z pomostem widokowym w KołobrzeguPlaża Podczele KołobrzegLotnisko Bagicz - loty widokowe nad Kołobrzegiem i Ustroniem MorskimPlaża w SianożętachMolo w SianożętachMolo w Ustroniu MorskimPlaża w Ustroniu MorskimPrzystań Rybacka w Ustroniu MorskimPark Pomerania - Rodzinny park rozrywkiSkwer z herbem Ustronie Morskie i Ławką Pełna Wyobraźni w Ustroniu MorskimTaras Widokowy Wschodni w Ustroniu MorskimAquapark Helios w Ustroniu MorskimAleja Sław Karykatury Polskiej w Ustroniu MorskimJUMP ARENA - Dmuchane Miasteczko w Ustroniu MorskimPark Linowy w Ustroniu MorskimDomek letniskowy 8 -osobowy - Sianożęty
W Polsce znajdziesz szeroki wybór noclegów dopasowanych do różnych potrzeb. Od przytulnych kwater prywatnych i agroturystyk na łonie natury, przez komfortowe apartamenty w sercu miasta, po luksusowe hotele ze SPA idealne na relaks. Na rodzinny wypoczynek sprawdzą się rancha czy domki letniskowe, a dla tych, którzy cenią sobie wyjątkowe doświadczenia, dostępne są stylowe dworki i pałace. Bez względu na to, czy planujesz wakacje, weekendowy wypad, czy dłuższy urlop, dostępna jest szeroka baza!
Domek letniskowy 8 -osobowy
Sianożęty Kwiatowa Kwiatowa 29 domki letniskowe i całoroczne
Morze
WiFi
Spa/wellness
Akceptacja zwierząt
Rozmawiamy
8.9/10
Obiekt Domek letniskowy 8 -osobowy położony jest w miejscowości Sianożęty i zapewnia ogród, taras oraz bezpłatne Wi-Fi. Odległość ważnych miejsc od obiektu: Plaża Sianożęty – niecały kilometr. Goście zatrzymujący się w domku letniskowym mają do dyspozycji balkon.
W domku letniskowym znajduje się telewizor z płaskim ekranem z dostępem do kanałów kablowych. W domku letniskowym zapewniono kuchnię z doskonałym wyposażeniem, w tym lodówką, mikrofalówką i płytą kuchenną, a także suszarkę do włosów.
Obiekt Domek letniskowy 8 -osobowy oferuje wannę z hydromasażem. W okolicy panują doskonałe warunki do uprawiania jazdy na rowerze.
Odległość ważnych miejsc od obiektu: Ratusz – 12 km, PKP Kołobrzeg – 13 km. Lotnisko Lotnisko Szczecin-Goleniów znajduje się 115 km od obiektu.
Doba hotelowa od godziny 14:00 do 10:00.
Zarządzany przez gospodarza prywatnego (osobę fizyczną)
Pokój rodzinny z łazienką. The fireplace is a top feature of this family room. Guests will find a stovetop, a refrigerator, kitchenware and a microwave in the well-equipped kitchen. The family room also includes a barbecue. This family room is comprised of a flat-screen TV with cable channels, a private bathroom as well as a terrace. The unit has 5 beds. Rodzinny - 8 osobowy. Powierzchnia pokoju ok.: 36 mkw.
sklep na miejscu
Apteczki pierwszej pomocy są dostępne
pokoje dla niepalących
Wi-Fi
zwierzęta domowe są akceptowane
wanna z hydromasażem / jacuzzi
taras
taras słoneczny
jazda na rowerze
Przedmioty używane przez wiele osób, np. wydrukowane karty menu, czasopisma, długopisy czy gazety zostały usunięte
W miejscach zakwaterowania gości oraz ważnych częściach wspólnych znajdują się środki do dezynfekcji rąk
pokoje rodzinne
bezpłatne Wi-Fi
gaśnice
plaża
dostęp do Internetu
ogród
meble ogrodowe













