Zobacz atrakcje w okolicy:
Rodzinna plaża naturystów - plaża naturystyczna Grzybowo-DźwirzynoCztery rowery w Grzybowie - rzeźba Wiktora Szostały "Miłość od pierwszego jeżdżenia" przy trasie rowerowej R10Opuszczona wieża obserwacyjna artylerii w GrzybowieBór bażynowy w GrzybowiePlaża w GrzybowieTaras widokowy na plaży w Grzybowie - molo plażowe w GrzybowiePlaża Zachodnia w Kołobrzegukuter rybacki Ciotka Trudzia w KołobrzeguFalochron w KołobrzeguMiasto Myszy w KołobrzeguLatarnia Morska w KołobrzeguUkryta Kraina w KołobrzeguPomnik Zaślubin Polski z Morzem w KołobrzeguKołobrzeski Skansen Morski w KołobrzeguMarina Solna w KołobrzeguBindaż grabowy - aleja grabowa w KołobrzeguMolo w KołobrzeguPlaża Centralna w KołobrzeguŹródełko solankowe na Wyspie Solnej w KołobrzeguPark Linowy w KołobrzeguApartament Słoneczna Plaża - A247 Solny Resort z klimatyzacją - Kołobrzeg
W Polsce znajdziesz szeroki wybór noclegów dopasowanych do różnych potrzeb. Od przytulnych kwater prywatnych i agroturystyk na łonie natury, przez komfortowe apartamenty w sercu miasta, po luksusowe hotele ze SPA idealne na relaks. Na rodzinny wypoczynek sprawdzą się rancha czy domki letniskowe, a dla tych, którzy cenią sobie wyjątkowe doświadczenia, dostępne są stylowe dworki i pałace. Bez względu na to, czy planujesz wakacje, weekendowy wypad, czy dłuższy urlop, dostępna jest szeroka baza!
Apartament Słoneczna Plaża - A247 Solny Resort z klimatyzacją
Kołobrzeg Aleksandra Fredry 5/247 apartamenty - mieszkania
WiFi
Basen
Spa/wellness
Parking
Wyżywienie
Rozmawiamy
9.9/10
Obiekt Apartament Słoneczna Plaża - A247 Solny Resort z klimatyzacją, położony w miejscowości Kołobrzeg, oferuje bezpłatne Wi-Fi, klimatyzację, ogród oraz bar. Odległość ważnych miejsc od obiektu: Plaża Centralna w Kołobrzegu – 1,2 km, Plaża Kamienista – 2,7 km. Na terenie obiektu dostępny jest prywatny parking.
W apartamencie znajduje się telewizor z płaskim ekranem z dostępem do kanałów satelitarnych. W apartamencie zapewniono ręczniki i pościel.
Obiekt Apartament Słoneczna Plaża - A247 Solny Resort z klimatyzacją oferuje wypożyczalnię rowerów.
W pobliżu obiektu Apartament Słoneczna Plaża - A247 Solny Resort z klimatyzacją znajdują się liczne atrakcje, takie jak Ratusz, Muzeum Oręża Polskiego i Bazylika Mariacka. Lotnisko Lotnisko Szczecin-Goleniów znajduje się 105 km od obiektu.
Doba hotelowa od godziny 16:00 do 11:00.
W obiekcie obowiązuje zakaz organizowania wieczorów panieńskich, kawalerskich itp.
Zarządzany przez gospodarza prywatnego (osobę fizyczną)
Studio. This air-conditioned studio is comprised of a flat-screen TV with satellite channels, a private bathroom as well as a balcony with ancourtyard view. The unit has 2 beds. Studio - 4 osobowy. Powierzchnia pokoju ok.: 30 mkw.
restauracja
bezpłatne Wi-Fi
kryty basen (czynny przez cały rok)dodatkowo płatne
parking na miejscu
plaża
kryty basendodatkowo płatne
Goście mają możliwość rezygnacji z usługi sprzątania ich zakwaterowania podczas pobytu
Pokoje są dezynfekowane między pobytami
ekspresowe zameldowanie / wymeldowanie
parking
Dostarczane posiłki są bezpiecznie zamknięte
Wszystkie naczynia i sztućce są poddawane dezynfekcji
monitoring wokół obiektu
W miejscach wspólnego spożywania posiłków stoliki ustawiono w odległości pozwalającej na zachowanie dystansu społecznego
basen
Wi-Fi
pokoje dla niepalących
bar
indywidualne zameldowanie / wymeldowanie
Pościel, ręczniki itp. prane są zgodnie z wytycznymi władz lokalnych
czujnik dymu
monitoring w pomieszczeniach ogólnodostępnych
bankomat na terenie obiektu
Personel przestrzega środków bezpieczeństwa określonych przez władze lokalne
muzyka na żywo
basen
dostęp do Internetu
całkowity zakaz palenia
kawiarnia na miejscu
Możliwe wystawienie faktury
Usługa sprzątania obiektu wykonywana jest przez profesjonalną firmę sprzątającą
W miejscach zakwaterowania gości oraz ważnych częściach wspólnych znajdują się środki do dezynfekcji rąk
Przedmioty używane przez wiele osób, np. wydrukowane karty menu, czasopisma, długopisy czy gazety zostały usunięte
galerie sztukipoza obiektemdodatkowo płatne
Bezdotykowe zameldowanie/wymeldowanie
pokoje dźwiękoszczelne
winda
Płatności bezgotówkowe są możliwe
klimatyzacja
leżaki lub krzesełka plażowe
Wi-Fi dostępne w całym obiekcie
Po zakończeniu sprzątania pokoje są zabezpieczane do czasu przybycia gości
ogrzewanie
Używane są chemiczne środki czystości, które skutecznie zapobiegają rozprzestrzenianiu się koronawirusa
stand-uppoza obiektemdodatkowo płatne
ogród
fryzjer / salon piękności
salon spa / strefa relaksacyjna
pubydodatkowo płatne
Zasady dystansu społecznego są przestrzegane
prywatny parking
zabiegi upiększające
całodobowa ochrona













