Zobacz atrakcje w okolicy:
Park Linowy Koala w DźwirzynieŚcieżka zdrowia w DźwirzynieRodzinna plaża naturystów - plaża naturystyczna Grzybowo-DźwirzynoCztery rowery w Grzybowie - rzeźba Wiktora Szostały "Miłość od pierwszego jeżdżenia" przy trasie rowerowej R10Opuszczona wieża obserwacyjna artylerii w GrzybowieBór bażynowy w GrzybowiePlaża w GrzybowieTaras widokowy na plaży w Grzybowie - molo plażowe w GrzybowiePlaża Zachodnia w Kołobrzegukuter rybacki Ciotka Trudzia w KołobrzeguFalochron w KołobrzeguMiasto Myszy w KołobrzeguLatarnia Morska w KołobrzeguUkryta Kraina w KołobrzeguPomnik Zaślubin Polski z Morzem w KołobrzeguKołobrzeski Skansen Morski w KołobrzeguMarina Solna w KołobrzeguBindaż grabowy - aleja grabowa w KołobrzeguMolo w KołobrzeguPlaża Centralna w KołobrzeguAL-DOM apartamenty Apartament Olymp 302 - Kołobrzeg
W Polsce znajdziesz szeroki wybór noclegów dopasowanych do różnych potrzeb. Od przytulnych kwater prywatnych i agroturystyk na łonie natury, przez komfortowe apartamenty w sercu miasta, po luksusowe hotele ze SPA idealne na relaks. Na rodzinny wypoczynek sprawdzą się rancha czy domki letniskowe, a dla tych, którzy cenią sobie wyjątkowe doświadczenia, dostępne są stylowe dworki i pałace. Bez względu na to, czy planujesz wakacje, weekendowy wypad, czy dłuższy urlop, dostępna jest szeroka baza!
AL-DOM apartamenty Apartament Olymp 302
Kołobrzeg Tadeusza Kościuszki 5 302 apartamenty - mieszkania
WiFi
Basen
Spa/wellness
Rozmawiamy
8.9/10
Obiekt AL-DOM apartamenty Apartament Olymp 302 położony jest przy plaży w miejscowości Kołobrzeg i zapewnia taras oraz bezpłatne Wi-Fi. Odległość ważnych miejsc od obiektu: Plaża Centralna w Kołobrzegu – 400 m. W apartamencie do dyspozycji Gości jest balkon.
W apartamencie zapewniono sypialnię (1), aneks kuchenny z lodówką i płytą kuchenną, a także łazienkę (1) z prysznicem, bezpłatnym zestawem kosmetyków oraz pralką. W apartamencie zapewniono ręczniki i pościel.
Zaplecze odnowy biologicznej obiektu AL-DOM apartamenty Apartament Olymp 302 obejmuje kryty basen, saunę i wannę z hydromasażem.
W pobliżu obiektu AL-DOM apartamenty Apartament Olymp 302 znajdują się liczne atrakcje, takie jak PKP Kołobrzeg, Molo w Kołobrzegu i Latarnia morska w Kołobrzegu. Lotnisko Lotnisko Szczecin-Goleniów znajduje się 104 km od obiektu.
Doba hotelowa od godziny 16:00 do 10:00.
W obiekcie obowiązuje zakaz organizowania wieczorów panieńskich, kawalerskich itp.
Apartament z 1 sypialnią. Boasting 1 bedroom, this apartment has 1 bathroom with a shower, a seating area and terraceyou can relax. In the fully equipped kitchenette, guests will find a stovetop, a refrigerator, kitchenware and a tea and coffee maker. Featuring a balcony with a quiet street view, this apartment also features a washing machine and a flat-screen TV. The unit offers 2 beds. Apartament - 6 osobowy. Powierzchnia pokoju ok.: 50 mkw.
pokoje rodzinne
wanna z hydromasażem / jacuzzi
kort tenisowypoza obiektemdodatkowo płatne
sauna
basen
łaźnia turecka / parowa
całkowity zakaz palenia
lokalizacja przy samej plaży
plaża
Wi-Fi
ogrzewanie
łaźnia parowa
taras
Płatności bezgotówkowe są możliwe
monitoring wokół obiektu
Personel przestrzega środków bezpieczeństwa określonych przez władze lokalne
pokoje dla niepalących
Pościel, ręczniki itp. prane są zgodnie z wytycznymi władz lokalnych
winda
bezpłatne Wi-Fi
dostęp za pomocą kluczy
Pokoje są dezynfekowane między pobytami
basen
dostęp do Internetu
Zasady dystansu społecznego są przestrzegane
kryty basen (czynny przez cały rok)
ekspresowe zameldowanie / wymeldowanie
piesze wycieczkipoza obiektem
Przedmioty używane przez wiele osób, np. wydrukowane karty menu, czasopisma, długopisy czy gazety zostały usunięte
Możliwe wystawienie faktury
kryty basen











